Nowa oferta kursów Uniwersytetu Otwartego UW

4 sierpnia Uniwersytet Otwarty UW przedstawi nową ofertę kursów online na I trymestr roku akademickiego 2020/2021. Zapisy rozpoczną się 6 sierpnia o godz. 10.00. Będzie można ich dokonać wyłącznie przez stronę internetową UO UW.

W kursach organizowanych przez Uniwersytet Otwarty UW może wziąć udział każdy, kto ukończył 16 lat. Ich nowa oferta zostanie opublikowana 4 sierpnia na stronie internetowej UO UW. Rejestracja ruszy 6 sierpnia o godz. 10.00.

Podczas nadchodzącej rekrutacji na I trymestr roku akademickiego 2020/2021 będzie można się zapisać tylko na zajęcia w trybie online. W zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej, we wrześniu rozważane jest uruchomienie rejestracji na kursy stacjonarne.

Na zajęcia będzie się można zapisać wyłącznie poprzez formularz dostępny na stronie internetowej UO UW. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń oraz terminowe uiszczenie opłaty za kurs.

Ewentualne wątpliwości i pytania związane z zapisem lub zalogowaniem na Konto Słuchacza można zgłaszać pod adresem biuro[at]uo.uw.edu.pl lub telefonicznie: +48 22 55 24 040, +48 22 55 20 724.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Uniwersytetu Otwartego UW >>

Źródło: www.uw.edu.pl